Medewerkers

Maak kennis met de mensen die elke dag opnieuw in de weer zijn
om van jouw vrije tijd de best mogelijke tijd te maken.

Centrumverantwoordelijke

Centrumverantwoordelijke

Frisia Donders
frisia.donders@vgc.be
Sociaal-culturele activiteiten

Sociaal-culturele activiteiten

Margaux Bertier
Margaux.bertier@vgc.be
Communicatie

Communicatie

Hilde Mees
hilde.mees@vgc.be
Onthaal en secretariaat

Onthaal en secretariaat

Griet Van den Houte
griet.vandenhoute@vgc.be
Educatie, tentoonstellingen en Hof van Orban

Educatie, tentoonstellingen en Hof van Orban

Didier Coomans
didier.coomans@vgc.be
Onthaal en programmatie

Onthaal en programmatie

Paul De Weerdt
paul.deweerdt@vgc.be
Scholenprogrammatie en speelweken

Scholenprogrammatie en speelweken

Wassime Belguenani
wassime.belguenani@vgc.be
Klusjesman en conciërge

Klusjesman en conciërge

Vladislav Tolstov
vladislav.tolstov@vgc.be
Onderhoud

Onderhoud

Djiba Issiaga Diallo
Onderhoud

Onderhoud

Esther Nwachukwu